Projekty

Venkohled

Venkohled je blog o aktivním pohybu na čerstvém vzduchu. Je určen pro lidi pracující od devíti do pěti, rodiny s dětmi, a všechny ostatní, kteří nemají možnost vyrážet na velké expedice a hledají inspiraci pro malá každodenní dobrodružství.

Kytarová snídaně

Kytarová snídaně je blog o zkušenostech, omylech i slepých cestách čtyřicátníka, který se několik let snaží naučit pořádně hrát. Kytarová snídaně by měla být inspirací pro všechny nadšené amatérské kytaristy, zejména pro ty méně zkušené. Rád bych předal něco z radosti, kterou mi hraní na kytaru přináší.

Půjčovna Venkohled

Půjčovna Venkohled je rodinná půjčovna obytného přívěsu. Za svobodna jsme měli rádi nezávislé cestování po vlastní ose. S příchodem dětí jsme ale chození po horách se stanem a batohem na zádech vyměnili za apartmány přímořských letovisek. Hodně jsme přemýšleli, jak udělat naše rodinné dovolené zajímavější a jak vrátit zpět alespoň část původní nezávislosti. A vymysleli jsme obytný přívěs. Útulný přívěs je pro cestování s dětmi ideální. A protože s karavanem nemůžeme jezdit pořád a nechceme, aby zbytečně stál někde na zahradě, rozhodli jsme se ho půjčovat.

Notes

Notes slouží jako odkladiště jinam nezařazených textů. V rámci procvičení je většina článků v angličtině.